Aktuelles

Informujemy, iż w dniu 21 października 2014 odbędą się kolejne, bezpłatne konsultacje na temat ochrony własności przemysłowej w zakresie znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych i przemysłowych. Jak zwykle, chętnych zapraszamy do siedziby naszej kancelarii, w godzinach od 10-13.00. Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Miło nam poinformować, że od kilku dni mogą nas znaleźć Państwo również na Facebooku.
Serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a – Patent Service sp z o.o.
https://www.facebook.com/patentservice1

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi poradami informujemy iż w dniu 26.sierpnia 2014 odbędą się kolejne konsultacje dotyczące własności przemysłowej i intelektualnej. Zainteresowanych przedsiębiorców i wynalazców zapraszamy do siedziby kancelarii w godzinach 10-13.00. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy.

W dniu 21.lipca 2014, w godzinach od 10.00 do 13.00, zapraszamy na bezpłatne konsultacje na temat ochrony własności przemysłowej w zakresie znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych i przemysłowych. Konsultacje odbędą się w siedzibie kancelarii Patent-Service, przy ulicy Kościuszki 41/47 w Toruniu.